česky - english

reference

BAGOVKY
BAGOVKY

Naše značící pásky se používají nejčastěji ve fotbale, kde z nich trenéři staví malé hry Rondos, velmi oblíbené jsou také při badmintonu a zahradních sportech.

www.bagovky.cz

Bago je hra bez pravidel – ta si určují vždy sami hráči, nebo i trenéři. Má neomezený počet hráčů, kteří stojí v kruhu, přičemž jeden, dva či více jich stojí uprostřed. Ti na krajích pilují rychlost fotbalového myšlení a řešení herních situací pod tlakem, neboť mají jen omezený počet doteků míče. Hráč uprostřed na ně doráží. Tím si piluje nácvik zisku míče a vytváření co nejvyššího tlaku na soupeře. Platí základní pravidlo: čím méně hráčů, tím náročnější hra.

Dino Toys
Dino Toys

Společnost je předním producentem puzzle, deskových her, karet, kostek a dalšího hračkářského sortimentu na českém trhu.

www.dinotoys.cz

Rodinnou, ryze českou firmu Dino Toys se sídlem v Mnichově Hradišti založil v roce 1993 Ladislav Mareš, autor slavných Dostihů a sázek. Do skupiny Dino Toys patří Dino Topa, výrobce obrázkových dřevěných kostek, a 50% podíl výrobního závodu O.K. Oriens Karton. Skupina vyrábí kromě svých nelicenčních výrobků i vlastní produkty v licenci Walt Disney, legendárního Krtečka od Zdeňka Millera nebo ucelené řady postaviček známých z večerníčků České televize.

 

„S firmou N4C se mi velmi dobře spolupracovalo. Překvapilo mne, že kromě PR se dokázali chopit i nadstandartních projektů, které jsem si vymyslela, jako byl křest hry, press trip do naší výroby či 25. výročí firmy a stali se v tu chvíli nejen specialisty na PR, ale také konzultanty i spoluorganizátory. Ochota, časová flexibilita i dobré vztahy zajistily velmi dobrou spolupráci s mnoha krásnými výstupy v médiích.“ Řekla marketingová manažerka společnosti Dino Toys Ivana Maršálová.

 

Fotbalová asociace České republiky
Fotbalová asociace České republiky

Organizuje nižší fotbalové soutěže (nejvyšší profesionální soutěže od roku 2016 spravuje Ligová fotbalová asociace), pořádá národní pohár. V asociaci je zaregistrováno 3 500 klubů a přes 330 000 hráčů.

Fotbalová asociace České republiky je členský svaz organizací FIFA a UEFA a orgán který organizuje plážový fotbal, fotbal, futsal v Česku. Je dalším z pokračovatelů Českého svazu fotbalového založeného v roce 1901. Do června 2011 se označoval názvem Českomoravský fotbalový svaz.

 

www.facr.fotbal.cz

PENTA REAL ESTATE
PENTA REAL ESTATE

Penta Real Estate vznikla vyčleněním realitní divize ze společnosti Penta Investments, jejíž počátky sahají do roku 1994. Skupina Penta vstoupila do realitního sektoru v roce 2005 a od té doby se stala lídrem na realitním trhu v České republice a na Slovensku. a Polsko.

www.pentarealestate.com

Cílem je stavět budovy, které přispívají k urbanistickému rozvoji dané lokality. Penta Real Estate proto spolupracuje s nejlepšími odborníky v oboru, špičkovými architekty a inženýry. Zkušenosti společnosti Penta Real Estate ve spojení s jejich kreativitou a cílevědomostí jsou garancí nejvyšší kvality a investiční hodnoty realitního portfolia.

Portfolio Penta Real Estate v současnosti tvoří více než 30 projektů pro komerční, rezidenční a maloobchodní sektor. Filozofií společnosti je vytváření lepších prostor, a to s přísným důrazem na kvalitu. Ať už jde o proces rozvoje existující nemovitosti, volbu dodavatelů a partnerů, nebo výběr budoucích zaměstnanců, Penta Real Estate si klade za cíl být nejlepší. Důkazem toho jsou projekty jako Sky Park v Bratislavě a železniční stanice Masarykovo nádraží v Praze, které vznikly ve spolupráci se světoznámou architektkou Zahou Hadid.

ProCit
ProCit

Občaské sdružení, které zajišťuje bezpečný prostor pro setkávání rodin s poruchou autistického spektra (PAS).

www.autismusprocit.cz

Občanské sdružení ProCit bylo založeno již v roce 2010 se záměrem poskytovat a zajišťovat bezpečný prostor pro setkávání rodin s poruchou autistického spektra (PAS). Od našich začátků jsme ušli velký kus cesty směrem k profesionalizaci našich služeb. V současné době tak můžeme nabídnout nejen zázemí, ale i odbornou podporu rodinám s dětmi s PAS i široké veřejnosti.

Produkční akce fotbalový turnaj v Letech
Produkční akce fotbalový turnaj v Letech

DEMISPORT CUP 2021 – Memoriál Oldřicha Limporta (Svatováclavského poháru starších žáků)

Street Food Festival Dolní Měcholupy
Street Food Festival Dolní Měcholupy

Zveme vás na Street Food Festival v Dolních Měcholupech: Z dovolené na dovolenou

https://www.facebook.com/events/1530048884005227/

 

Kdy: 11. 9. 2021 od 11 do 16 hodin

Kde: Kutnohorská 371/51, 109 00 Praha 10 - Dolní Měcholupy

Vstup: ZDARMA

 

Tony Mašek
Tony Mašek

Herec Tony Mašek se ve velmi mladém věku pyšní díky svým jazykovým znalostem prací se zahraničními produkcemi. Za úspěchem stojí především systematické učení cizích řečí včetně zapojení jazykových koučů a intenzivní pohybová průprava.

www.tony-masek.com

Tony Mašek se narodil do rodiny právníků. Jeho otec Petr Mašek je spoluvlastníkem právnické firmy, kterou vlastní se svou ženou Šimonou Maškovou. Tony se sice narodil do české domácnosti, ale už od útlého věku se učil cizím jazykům. Odmalička s ním jeho otec mluvil anglicky a později i německy. Během základní školy se začal učit angličtinu s rodilými mluvčími. Dnes Tony mluví třemi jazyky (česky, anglicky a německy) a třemi akcenty v angličtině (USA Midwestern, UK RP a německý akcent).

B-English
B-English

Soukromá Základní škola a Mateřská škola B-English. Děti jsou naše budoucnost. Našim cílem společně s rodiči, je vytvořit vřelé, podnětné a tvůrčí prostředí pro jejich rozvoj.

www.b-english.cz

 

Soukromá Mateřská škola B-English je česko-anglická školka, kde je výuka zajišťována kvalifikovaným pedagogickým sborem. Ve třídách působí nejen česky a anglicky mluvící učitelé, ale i rodilí mluvčí. Děti se tak s cizím jazykem setkávají a postupně si ho osvojují v reálných a přirozených souvislostech každodenního života. Školka B-English je akreditovanou mateřskou školou podle zákona č. 561/2004 Sb., zapsanou pod Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) ČR.

Soukromá Základní škola B-English je česká základní škola s výrazně rozšířenou výukou anglického jazyka. Cílem základní školy je, aby žák přišel do kontaktu s anglickým jazykem, ale neztratil při tom kontakt s českým prostředím, kulturou a vzděláním. Z tohoto důvodu nemusí mít dítě při nástupu do školy žádné předchozí znalosti s tímto cizím jazykem. Český jazyk, obzvláště na počátku studia, jednoznačně dominuje. Předmět Anglický jazyk se vyučuje od první třídy. S angličtinou se žáci setkávají také při hodinách výtvarné výchovy a pracovních činností. Dotace hodin anglického jazyka se zvyšuje pozvolna tak, aby šestileté děti nebyly přetěžovány v období, kdy si utvářejí vztah ke vzdělávání. Soukromá Základní škola B-English je zařazena do Rejstříku škol a školských zařízení. To znamená, že je školou akreditovanou MŠMT.

 

Daniela Kovářová: Vztahy, 7 + 1 osudových omylů
Daniela Kovářová: Vztahy, 7 + 1 osudových omylů

Spisovatelka, advokátka a bývalá mini­stryně spravedlnosti Daniela Kovářová představuje svou osmnáctou knihu s názvem VZTAHY, 7+1 osudových omylů.

Expertka na rodinné vztahy popisuje na příkladech a každodenních situacích, jak předcházet omylům a jak ve svých vztazích nacházet radost a štěstí.

PARTYSTANYHNED.cz
PARTYSTANYHNED.cz

Párty stany hned nabízí pronájmy a prodej párty stanů, stanových hal, skladových hal a vybavení pro pořádání eventů a akcí.

www.partystanyhned.cz

Jsme specialisté na pronájmy a prodeje party stanů, stanových hal, skladových hal a vybavení pro pořádání eventů a společenských akcí. Naše působnost je po celé ČR: Praha, Brno, Liberec, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Jihlava atd. Našim partnerům nabízíme vždy něco navíc. Vážíme si spolupráce s novými i stávajícími partnery, jejich spokojenost s našimi službami je pro nás vždy na prvním místě. Díky letitým zkušenostem s pořádáním eventů a akcí širokého spektra zaměření nabízíme ideální řešení od zastřešení včetně vytápění a klimatizace až po catering včetně mobiliáře, inventáře a sociálních zařízení. Party stany samozřejmě tvoří základní prvek našich služeb.

Garantujeme vám profesionalitu, kvalitu a rychlost. Věříme, že všechno, co stojí za to, aby bylo vykonáno, stojí za to, aby bylo vykonáno výborně.

RUDOLF BRAUN 1899
RUDOLF BRAUN 1899

Výrobce exklusivní belgické čokolády RUDOLF BRAUN 1899. Tradiční receptury od roku 1899. MADE WITH PASSION: vyrobeno s vášní.

www.chocolandia.cz

 

Náš příběh začíná na konci 19. století v malé pekárně na předměstí Berlína. Tu vlastnil jistý Rudolf Braun, a jako většina nadšených mladíků měl své ambice. Rudolf se rozhodl, že svou díru do světa udělá nejlepším pečivem ve městě. Miloval čokoládu a experimentoval s novými recepty. Kvalitní čokoláda však byla v té době těžce dostupná a pro obyčejné lidi příliš drahá. Proto si Rudolf vymýšlel nové postupy. Jeho snahu bohužel přerušila 1. světová válka, kdy musel narukovat. Ale jak se říká: všechno zlé je k něčemu dobré. Během války se podíval také do Belgie, země čokolády.

 

TaxVision
TaxVision

Společnost se zaměřuje na oblasti vedení účetnictví, zpracování mezd a daňového poradenství.

www.taxvision.cz

 

 

TaxVision působí na českém trhu déle než deset let a své služby poskytuje jak českým, tak zahraničním klientům. Vyniká v procesech vedení účetnictví, zpracování mezd a daňového poradenství – celý tým TaxVision tvoří zkušení odborníci působící dlouhodobě ve svém oboru, kteří se neustále vzdělávají a účastní se školení. Kromě klasických daňových a účetních služeb poskytuje TaxVision ekonomické rozbory firmám na míru, vyhotovuje nákladové analýzy, cenové kalkulace, analýzy ziskovosti a návratnosti investic a další důležité nástroje pro podnikatele. Mezi klienty společnosti TaxVision se řadí fyzické i právnické osoby, malé, střední i velké podniky, národní a nadnárodní korporace i neziskové organizace. Komplexní služby poskytuje vedle češtiny také v anglickém a německém jazyce.

 

"Se společností N4C spolupracujeme od roku 2013 a tato spolupráce je pro nás velmi užitečná. Od zahájení spolupráce je prezetace společnosti TaxVision v mediích daleko častější, než tomu bylo kdykoliv dříve. Lidé ve společnosti N4C, zejména Michaela Rulíšková a Eliška Crkovská, jsou odborníci v PR a spolupráce s nimi je navíc lidsky velmi příjemná. Spolupráci s nimi mohu jen doporučit."
Blanka Štarmanová, daňový poradce, majitelka daňové a účetní kanceláře TaxVision

AC JOBS / Advantage Consulting
AC JOBS / Advantage Consulting

AC JOBS, s.r.o. je největší česká personální agentura v oblasti Recruitmentu.

www.acjobs.cz

Na trhu působí již od roku 2002, síť poboček má po celé ČR.  AC JOBS zajišťuje komplexní služby v oblasti lidských zdrojů, poradenství v otázkách náboru a hodnocení nových či stávajících zaměstnanců. Mezi její oborově orientované divize, které se specializují na vyhledávání odborníků a obsazování jejich pracovních pozic, patří Engineering (strojírenství, stavebnictví, technické obory), ICT (počítače a informační technologie), Sales & Logistics (obchod a logistika), Finance (ekonomika a bankovnictví) a Healthcare & Chemistry (farmacie/zdravotnictví). AC JOBS ročně pomůže najít zaměstnání více než 2600 lidem.

Nabídku ověřených pracovních pozic naleznou uchazeči na webovém portálu www.acjobs.cz a také na www.itprace.cz, který se zaměřuje na oblast informačních technologií. Zájemce zde každý den osloví více než 1400 pracovních nabídek, které jsou denně aktualizovány.

Dlouhou dobu jsme nemohli najít toho správného partnera, který by naši společnost zviditelnil v médiích. Nejdříve nám to slibovala každá reklamní a PR agentura, ale jak se říká "skutek utek". A tak jsem byla již poměrně skeptická, když mi naše marketingová ředitelka navrhla zkusit společnost N4C.

 

Nyní to bude rok od začátku naší spolupráce a jsem ohromená, že to opravdu funguje. Téměř denně zaznamenáváme výstupy z médií o společnosti Advantage Consulting, AC Jobs či o lidech, kteří u nás pracují. Povědomí o naší společnosti a o tom, co děláme napříč celou ČR, vysoce vzrostlo," řekla majitelka a výkonná ředitelka společnosti Advantage Consulting, Olga Hyklová.

AK Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři
AK Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři

Advokátní kancelář s více než dvacetiletou historiíwww.hjf.cz

 

Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři poskytuje právní služby již od roku 1990, kdy byla založena. Právní zastoupení nabízí na území České republiky prostřednictvím dvou pracovišť v Praze a Hradci Králové. Právní služby poskytované advokátní kanceláří jsou poskytovány v celém spektru práva soukromého i veřejného. Advokátní kancelář se specializuje zejména na tyto oblasti právních služeb: právo obchodní a korporační včetně oblasti cenných papírů, insolvenční právo, právo občanské včetně práva rodinného a pracovního, nekalá soutěž, reklamní právo a právo duševního vlastnictví, právo trestní, unijní právo a právní vztahy s mezinárodním prvkem, řešení sporů.

 

„Se společností N4C spolupracujeme od září 2012. Na počátku spolupráce stále naše velká nedůvěra v podobný typ marketingové propagace, kterou jsme si v minulosti vyzkoušeli, přičemž to zdaleka nesplnilo naše očekávání. Nedůvěra začala pomalu mizet při prvním setkání s Michaelou Rulíškovou, která vás doslova okouzlí svou energií, tahem na branku a empatií. Prostě víte, že tady to bude dobré. Celý tým N4C pro nás po celou dobu odvádí profesionální práci a bonusem je, že nás to všechny s nimi nesmírně baví. Jedná se o vzájemně obohacující druh spolupráce, která je okořeněna lidskostí a ochotou realizovat všechny naše nápady,“ uvedla Lucie Turková z advokátní kanceláře Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři.

 

ePohledávky.cz
ePohledávky.cz

Právní pomoc věřitelům a poškozeným. Kontrola nároků z pojistných událostí, obchodního styku a občanské oblasti.

ePohledávky.cz

Webový portál ePohledávky.cz, provozovaný společností ERECEIVABLES MANAGEMENT s.r.o. od května 2014, přináší revoluční správu problematických pohledávek na českém internetu.

Jako první a zatím jediný v Česku nabízí poškozeným věřitelům mimosoudní, soudní a exekuční řešení jejich případů online! Bez nutnosti osobních návštěv advokátů, účasti na soudních jednáních nebo marného hledání spolehlivých exekutorů. U nás získáte právní pomoc zkušených odborníků online stejně jednoduše a rychle jako je nakupování v eshopech.

„Děvčatům z N4C se dá vytknout snad jedině to, že je nemůžete vzít namísto manželky na nedělní oběd ke tchyni, aby ji přesvědčily o tom, že byste zrovna raději koukali na duel Sparty se Slávií. Oceňujeme na nich především rychlou orientaci v zadaném tématu i schopnost racionální úvahy. Jsou vám kvalitním spoluhráčem i oponentem. Rychlost, s jakou jsou schopny zpracovat vaše požadavky, nikdy nebyla na úkor kvality. Ceníme si jejich upřímnosti.

 

I když často po nich chcete věci okamžitě a včera bylo pozdě anebo si někde natlučete jako malé děti, dostanete vždycky teplé kakao a čisté tepláky, ale na rozdíl od mámy od nich neuslyšíte vidíš, já jsem ti to říkala. Přijdete na to, že jejich názor chcete vy sami, protože stejně jako mámy chtějí pro vás to nejlepší.  Jsme rádi, že je máme,“ uvedli advokát David Bascheri a majitel společnosti Tomáš Medřický.

Imperial Karlovy Vary
Imperial Karlovy Vary

Společnosti Imperial Karlovy Vary - tvůrce moderního lázeňství

www.imperial-group.czRyze česká společnost Imperial Karlovy Vary je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů komplexní lázeňské a wellness péče v České republice. Hotely společnosti Imperial Karlovy Vary – hotel Imperial a Spa Resort Sanssouci – poskytují tradiční karlovarskou lázeňskou léčbu založenou na využití karlovarských termominerálních pramenů a peloidů. Při léčení v hotelu Imperial a Spa Resortu Sanssouci se ale také využívají nejmodernější balneologické metody a postupy. Spojení tradiční léčby s moderní balneologií a individuálním přístupem ke každému pacientovi tak přináší pacientům maximalizaci účinku léčebných terapií. O kvalitě služeb společnosti Imperial Karlovy Vary svědčí i dosažená česká i mezinárodní ocenění. Hotel Imperial je již sedminásobným a Spa Resort Sanssouci trojnásobným držitelem World Travel Awards - Czech Republic’s Leading Spa Resort. Společnost Imperial dále získala Lázeňskou cenu České republiky a několik dalších významných ocenění.

„Se společností N4C spolupracujeme od ledna 2017. Na počátku spolupráce stála naše velká nedůvěra v podobný typ marketingové propagace, kterou jsme si v minulosti vyzkoušeli, přičemž zdaleka nesplnila naše očekávání. V průběhu spolupráce byla prezentace naší společnosti v mediích daleko častější, než tomu bylo kdykoliv dříve. Díky spolupráci s N4C se nám podařilo plošně a přesně komunikovat právě to, co komunikovat chceme. Dámy z N4C velice rychle a správně pochopily, co lázeňská společnost jako my potřebuje, a pomohly nám vybrat ta nejlepší témata a hlavně správnou formu jakou je sdělit. S Míšou Rulíškovou, Petrou Hanuškovou a ostatními budeme nadále rádi spolupracovat i do budoucna, " řekla Veronika Nechvílová, Sales & Marketing Manager ze společnosti Imperial Group.

 

 

Oční klinika Gemini
Oční klinika Gemini

Soukromá oční klinika rozvíjí dlouholetou tradici zlínské oční chirurgie, www.gemini.cz

Soukromá oční klinika rozvíjí dlouholetou tradici zlínské oční chirurgie. Zdravotní péče je výsledkem spolupráce a osobního přístupu týmu zdravotníků, vedeného renomovanými lékaři a pracujícího se špičkovou technikou. V čele týmu specialistů stojí primář MUDr. Pavel Stodůlka, Ph.D., oční chirurg s dlouholetou praxí a vysokým renomé v České republice i v zahraničí. Je znám svým přínosem pro oční medicínu – řadou unikátních očních operací, které provedl v mnoha případech jako první v Česku nebo i ve světě. V současné době provozuje klinika v České republice šest pracovišť, a to ve Zlíně, v Průhonicích u Prahy, Praze-Krči, Českých Budějovicích, Ostravě a Brně. Pracoviště otevřela také ve Vídni. Všechna pracoviště jsou vybavena špičkovými lasery včetně unikátního 6D laseru SCHWIND AMARIS 1050S. Jako první v Evropě zavedla klinika Gemini také laserovou operaci čočky i odstraňování očních vad femtosekundovým laserem VICTUS. Gemini tak provozuje největší síť moderních laserů pro korekci očních vad v Česku.

 

„Dlouhou dobu jsme si vše týkající se komunikace a public relations naší kliniky zajišťovali sami. Nicméně nám cestu zkřížila děvčata z N4C a my jsme za toto protnutí našich cest velmi vděční. Díky spolupráci s N4C se nám daří plošně a přesně komunikovat právě to, co komunikovat širší veřejnosti chceme. Dříve pro nás bylo nemyslitelné s PR agenturou spolupracovat, protože jsme nikdy nenarazili na nikoho, kdo by tak rychle a správně pochopil, že zdravotnické zařízení není prodejna materiálního zboží, a kdo by na naše požadavky a také ,zajeté‘ postupy zareagoval tak promptně jako právě N4C. S Míšou Rulíškovou, Petrou Ďurčíkovou a ostatními spolupracujeme již od srpna 2012 a spolupráci si nemůžeme vynachválit. Snad i jim se s námi pracuje dobře,“ popsala Eliška Bařinková, vedoucí komunikace, GEMINI oční centrum, a.s.

Produkční akce Vila Na Doubkové
Produkční akce Vila Na Doubkové

Hlavním záměrem skupiny Premiot bylo vytvoření unikátního bydlení pro náročného klienta. Vila na Doubkové 2 se nachází v srdci Smíchova ve velmi žádané lokalitě vilových domů s krásným výhledem na Prahu a do okolní zeleně. Hlavní dominantou projektu je nádherná rekonstruovaná secesní vila továrníka Paška, kterou pro něj navrhl a v letech 1912-1913 postavil architekt Wágner.

www.nadoubkove.cz

 

Premiot Group

Investiční skupinu Premiot Group založil podnikatel Ondrej Spodniak spolu se svou manželkou Janou. Po téměř čtyřletém pobytu na Srí Lance, kde podnikali v oblasti hotelového developmentu, se vrátili zpět do Česka se společnou vizí. Tou bylo vybudovat investiční skupinu, která se věnuje výhradně prémiovým nemovitostem a investorům nabízí možnost podílet se na svých projektech. Postupem času se však portfolio společnosti rozrostlo a dnes ji charakterizuje řada dalších aktivit. Přesto si zachovala firemní kulturu malého rodinného podniku. Tváří značky Premiot je herec Petr Štěpánek.

Boutiq Real Estate

Boutiq Real Estate byl založen v roce 2015 jako exkluzivní realitní společnost. Klientům poskytuje zprostředkování prodeje high-end nemovitostí. Tým realitních poradců se skládá z osobností se zkušenostmi z realit, práva, bankovnictví, finančního poradenství a pojišťovnictví. Zváží s Vámi kvalitu Vaší investice, doporučí dobrou cenu a provedou Vás bezpečným procesem nákupu či prodeje nemovitosti.

 

Sparkys
Sparkys

Nabízí hračky pro kluky i holky, dárky, autíčka a panenky. Sparkys dům hraček. Místo, kde se děti baví, kde si děti hrají.

www.sparkys.cz

Hlavním cílem Sparkys je velmi pečlivě připravovat sortiment hraček a dárků, aby vyhovoval hlavním kritériím zákazníků. Vybírá výrobky velmi dobré kvality, které svým vzhledem, funkčností i materiálem odpovídají požadavkům zákazníků a především jejich dětí.

 

Se společností N4C jsme realizovali dva eventy, které nad očekávání splnily naše cíle. A to jak účastí vybraných odborníků, tak i počtem pozitivních výstupů v médiích. N4C můžeme poděkovat za perfektní zajištění eventů včetně teaserů před konáním akce, realizaci, až po závěrečné výstupy, které pomohli společnost Sparkys a konané akce zviditelnit,“ uvedla marketingová ředitelka Michaela Holická ze společnosti Sparkys.

 

 

 

Yelp.cz
Yelp.cz

Uživatelská doporučení a recenze nejlepších restaurací, nákupů, nočního života, zábavy, služeb a mnohem dalšího

www.yelp.cz

Yelp byl založen v San Francisku v červnu roku 2004. Od té doby vznikly Yelp komunity v metropolích více než 32 zemí. Yelp jsou internetové stránky a mobilní aplikace, které spojují lidi se skvělými místními podniky. Od založení Yelp zapustil kořeny v zemích po celém světě. V červenci 2013 byla aplikace spuštěna v Česku. Ve 32 zemích světa se stal předním místním průvodcem od butiků a mechaniků po restaurace a ordinace zubních lékařů. Yelp komunita se skládá z místních obyvatel, kteří se připojují on-line, aby se podělili o své názory na místní podniky. V březnu 2016 by se měl počet recenzí přehoupnout přes 100 milionů, díky nim je Yelp hlavním místním průvodcem pro reálné lidi. V roce 2015 navštívilo Yelp prostřednictvím svého mobilu přibližně 86 milionů unikátních návštěvníků. Okolo 75 milionů unikátních uživatelů navštívilo Yelp na desktopech.

„Firma N4C pod vedením Michaely Rulíškové dostala PR našej spoločnosti z bodu 0. Ich schopnosti sú skutočne všestranné. Či už cibrením stratégie, výberu vhodných témat, zapájania sa a pochopenia misie spoločnosti ako aj dokumentovania komunity. Zvlašť poučný bol prístup k výberu publika, ktorý nám zaujímavo namixovali. Výsledok bol výrazné zvýšení mediálních výskytů a všeobecné povědomosti o značke," uvedla Michaela Plesníková, senior Marketing & Community Manager, Yelp Praha.

Vše pro insolvenci
Vše pro insolvenci

Veřejná obchodní společnost VPI CZ (Vše pro insolvenci) byla založena jako spojení dceřiné společnosti advokátní kanceláře Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři a advokátní kanceláře Mgr. Ivan Brambaški (společnosti založené tímto advokátem) počátkem roku 2014. Svou činnost zahájila v červnu téhož roku, vpi.hjf.cz

 

V jejím čele stojí právník Jan Malý, který je oprávněn k výkonu funkce insolvenčního správce se zvláštním povolením. Specifická specializace insolvenčního správce se zvláštním povolením předurčuje společnost pro výkon ve velkých a zvláště složitých insolvenčních řízeních. Důraz je kladen na bankovní a finanční sféru.

Nad rámec hlavní specializace je společnost schopna zajistit standardní služby, jako je insolvenční správcovství v oblasti konkurzu, reorganizace a oddlužení, insolvenční správcovství zvláštních subjektů, jako jsou banky, pojišťovny, družstevní záložny a zajišťovny, a příprava reorganizačních plánů.

„Naše společnost VPI = Vše pro insolvenci je nově vzniklá společnost specializující se na poskytování služeb v oblasti insolvence. Základním rozdílem od mnoha jiných firem je její statut výkonu insolvenčního správce ze zvláštním povolením. Specifická specializace nás vlastně předurčila ke spolupráci se společností N4C. PR v této společnosti je také specifické, nefungují zažitá pravidla podobně zaměřených společností. Profesionalitu v oboru považujeme za samozřejmost, ale N4C dává naší spolupráci nádech něčeho naprosto nového a specifického. Lepšího partnera pro uvedení naší společnosti na trh jsme si nemohli přát," řekl Jan Malý, právník a insolvenční správce.

 

Centrum Na Verandě Beroun
Centrum Na Verandě Beroun

Domov pro seniory Na Verandě nabízí kvalitní a útulné bydlení, rodinnou atmosféru,  lidský a přátelský přístup profesionálních pečovatelek a domácí stravování.

www.centrumnaverande.cz

Centrum Na Verandě Beroun patří mezi neziskové organizace a byl založen za účelem pomoci seniorům, zdravotně postiženým a chronicky nemocným lidem, kteří vzhledem ke svému věku a zdravotnímu stavu potřebují fyzickou a psychickou pomoc a jsou tak závislí na pomoci jiné osoby. Nachází se v klidné části  města Beroun  nedaleko jeho centra. Svou polohou nabízí procházky parkem, možnost blízkého kontaktu s obyvateli města či výletů do malebné krajiny kolem řeky Berounky. Autobusy městské hromadné dopravy zastavují na autobusové zastávce umístěné cca 100 m od budovy domova. Klidné a útulné zázemí domova  zajišťuje klientům domácí prostředí, bydlení, domácí stravu a  přátelskou atmosféru. Činnost domova navazuje na praxi a dlouhodobé zkušenosti  pečovatelek v poskytování profesionální péče o seniory. Posláním Centra Na Verandě je snaha umožnit klientům v našem pobytovém zařízení prožití klidného, bezpečného a spokojeného života, který se nebude téměř lišit od života v domácím prostředí.

„S Míšou Rulíškovou se známe cca 8 let a naše spolupráce v minulosti byla vždy na vynikající úrovni.. Proto jsem jí znovu oslovila, když jsem cítila potřebu zviditelnit náš nově otevřený domov pro seniory. Sociální služby nejsou jednoduchý obor, a považovala jsem zároveň za nutné se vyjádřit k financování těchto služeb v ČR, k neodpovídajícím mzdám pracovníku v sociálních službách apod.  Jsem velmi systematický člověk a profesionalita, s jakou se společnost N4C zhostila tohoto úkolu, je opravdu maximální. Jasně, stručně, výstižně - tak bych vyhodnotila naši komunikaci a výstupy v médiích měly jednoznačný přínos pro naši společnost," řekla ředitelka domova pro seniory Na Verandě v Berouně.

 

Jiří Švihla, advokátní kancelář
Jiří Švihla, advokátní kancelář

Jiří Švihla zahájil svou advokátní praxi současně s znovuobnovením samostatné, svobodné a nezávislé české advokacie, a to již dne 1.7.1990.

www.svihla-advokat.eu

Jiří Švihla působí na trhu právních služeb jako samostatný advokát. Advokátní praxe je realizována nepřetržitě, bez ztráty kontinuity. Při poskytování právních služeb je kladen důraz na kvalitu, vysokou odbornost a profesionalitu poskytovaných služeb. Co je však nejdůležitější, je klient sám, prosazování jeho oprávněných zájmů a práv. Z tohoto důvodu je vždy preferován individuální přístup ke každé klientské kauze, naprostá loajalita, průběžná a pravidelná informovanost klienta o jeho případu...

„Se společností N4C spolupracuji zejména při likvidaci WPB Capital, spořitelní družstvo, kde jsem byl jmenován likvidátorem. Společnost N4C poskytuje komplexní mediální a PR služby související s likvidací spořitelního družstva, např. tvorba tiskových zpráv, komunikace s médii a správa webových stránek a Facebookového profilu. Při spolupráci s touto společností jsem se vždy setkal s profesionálním a lidským přístupem, jejich služby jsou vždy poskytovány na nejvyšší odborné úrovni," řekl JUDr. Jiří Švihla, likvidátor WPD Capital, spořitelní družstvo v likvidaci.

Projektmedia - Magic Box
Projektmedia - Magic Box

O společnosti PROJEKTMEDIA, www.projektmedia.cz

Společnost projektmedia působí na trhu prezentační a projekční techniky už od roku 2004 s cílem navržení komplexního řešení a následné realizace projektů ke spokojenosti zákazníků. Společnost získala dvacet certifikací, akreditací a osvědčení pro řízení kvality, prodej a provádění vzdělávacích programů.V roce 2013 se společnost stala výrobcem a výhradním distributorem úspěšného mobilního a interaktivního zařízení určeného pro výuku dětí – Magic Box.

O MAGICBOX, www.magbox.cz

Magic Box promění podlahu školky ve strhující interaktivní svět pro malé předškoláky s pracovní plochou o velikosti 200 x 125 cm. Mobilní skříňka v sobě ukrývá špičkový interaktivní projektor, malý, ale výkonný počítač s wifi a ozvučením. Jde o nenáročné mobilní zařízení bez nutnosti další instalace. Stačí připojit herní sestavu k elektrické zásuvce, zapnout ji a začít dětem promítat na měkkou projekční podložku cokoli, co se jinak běžně promítá na plátno či tabuli. Tím, že se projekce pro děti odehrává v jejich nejpřirozenějším herním prostředí, tedy na zemi, je i podle zkušených učitelek mateřských škol tou nejvhodnější formou projekce právě pro nejmenší děti. Počítač se ovládá jednoduchým elektronickým perem či z klávesnice. Zákazníci mohou vybírat ze dvou typů projekčních počítačů Magic Box a bohatého příslušenství. Pro výuku i hru jsou v nabídce desítky edukativních programů pro nejmenší děti i pro školáky. Společnost také nabízí možnost instalace a zaškolení v práci s Magic Boxem.

ZÍSKANÁ OCENĚNÍ

Prvním oceněním, které Magic Box získal, byla cena Grand Prix na veletrhu For Toys v roce 2013.

V červnu 2014 byla firmě za Magic Box udělena Zlatá medaile, a tak může v České republice i zahraničí nosit označení Český výrobek.

Ve velké mezinárodní konkurenci uspěl Magic Box na veletrhu BETT 2015 v Londýně, kde se stal jedním z finalistů inovační novinky roku.

V prosinci 2014 se firma projektmedia díky svému edukativnímu řešení Magic Box stala Vizionářem pro rok 2014 za společenský přínos pro oblast vzdělávání.

Magic Box se v únoru roku 2015 stal vítězem kategorie Inovační hvězda v soutěži Česká inovace 2014.

Magic Box se zúčastnil 20. ročníku soutěže o Cenu Inovace roku 2015 a byl mezi 20 nejúspěšnějšími projekty v tomto ročníku soutěže.

Restaurace Podolka
Restaurace Podolka

Příjemná a stylová restaurace Podolka nabízí pestré menu vegetariánské, rybí i masové kuchyně s využitím zejména tuzemských sezónních potravin.

www.restauracepodolka.cz

 

Restaurace Podolka se otevřela v dubnu 2012 v Praze 4 - Podolí, v prostorách Yacht klubu CERE. Nabízí denně čerstvé speciality pestré vegetariánské, rybí i masové kuchyně. Kuchaři připravují pokrmy a nápoje s úctou a respektem k přírodním zdrojům podle vlastních receptur, s využitím zejména tuzemské sezonní nabídky surovin, ze zdrojů domácích producentů a šetrných společností. V Maurerově výběru Grand Restaurant 2014 restauraci najdete na 95. místě. Jejím šéfkuchařem je Jaroslav Rezek.

Šikovné dámy z N4C mi dělaly celou dobu spolupráce radost. Nutily mě víc pracovat a naučily mě alespoň částečně vystupování v mediích," uvedl Tomáš Vobořil, majitel restaurace Podolka.

Commerzbank
Commerzbank

Commerzbank AG je druhou největší bankou v Německu a jednou z nejvýznamnějších v Evropě, www.commerzbank.cz

Commerzbank AG působí na českém trhu od roku 1992 a patří zde k uznávaným bankovním institucím. Opírá se o detailní znalost lokálního trhu a mezinárodní know-how silné německé finanční skupiny.

„Spolupráci se společností NEED4CONNEXIONS, s. r. o. hodnotíme jako velmi dobrou a s jejím přístupem k zadaným úkolům jsme byli spokojeni,“ potvrdila Iva Gottliebová, ředitelka marketingu a komunikace COMMERZBANK Aktiengesellschaft, pobočka Praha.

 

Nakladatelství FRAGMENT
Nakladatelství FRAGMENT

Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o. patřilo k deseti největším tuzemským nakladatelům.

Nakladatelství Fragment vydávalo beletrii a naučnou literaturu pro děti a mládež, učebnice, slovníky, turistické průvodce a nově beletrii a odborné tituly pro dospělé čtenáře. Dětem přinášelo každý měsíc nové vydání časopisu Báječná školka a věnuje se také podpoře mladých, nadějných autorů. Od svého vzniku v roce 1991 vydalo více než 2000 různých publikací, jejichž prodej přesáhl 20 mil. výtisků. Nakladatelství Fragment se dařilo s úspěchem pronikat i na zahraniční trhy. Do konce roku 2011 bylo uskutečněno celkem 437 prodejů původních projektů do zahraničí.

„Dlouhou dobu jsem nadbíhání agentur, nabízejících spolupráci‘ odmítal. Možná, že i kvůli klišé ,projednat spolupráci‘, které mě spolehlivě odradí. U N4C to bylo jiné. Nabízeli výsledek a projednat chtěli konkrétní nabídku, a to výrazné zvýšení mediálních výskytů a všeobecné povědomosti o našem nakladatelství. Upozorňovali na časové zpoždění projevení se výsledků. Co slíbili, to splnili a navíc jsme se sami přiučili novým věcem, které můžeme využít v naší interní práci. Tak se dělá, spolupráce‘,“ zhodnotil Pavel Nýč, ředitel obchodu a spolumajitel Nakladatelství Fragment.

Petr Horký - Expedice „Cross Greenland“ a webcestovatelu.cz
Petr Horký - Expedice „Cross Greenland“ a webcestovatelu.cz

Spisovatel, cestovatel, režisér a moderátor České televize, www.piranhafilm.cz

 

Autor sedmdesáti dokumentárních filmů z osmdesáti zemí světa. Natáčel s velkým bílým žralokem, s tygřími žraloky bez jakékoli bariéry, na vybuchující sopce Merapi; u Malediv objevil vraky starých lodí.

Došel na severní pól nejdelší českou trasou, přešel vlastní silou Grónsko jako člen mezinárodní expedice. Natáčel s Arthurem C. Clarkem, Edmundem Hillarym, Reinholdem Messnerem, Erichem von Dänikenem, Thorem Heyerdahlem, Jane Goodallovou, s americkými i ruskými kosmonauty a mnoha jinými osobnostmi. Autor a spoluautor sedmi knih, dvojnásobný držitel ceny Egona Ervína Kische. Jeho knihy se teď připravují pro vydání v Německu, Rakousku a Švýcarsku i v dalších zemích. Držitel řady filmových ocenění na mezinárodních festivalech, mimo jiné na Mezinárodním festivalu outdoorových filmů, karlovarském festivalu Tourfilm, držitel ceny Hanzelky a Zikmunda a dalších.

 

„Kolem každé větší expedice je obrovské množství práce. Není v lidských silách, abych dokázal koordinovat všechno, proto je obrovská pomoc, pokud veškerý kontakt s médii organizuje N4C. Kvalitní a včasné informace o mých projektech jsou vlastně výstupem mé práce pro současné i budoucí partnery a sponzory. Míša Rulíšková má veliký dar - umí pojmenovat věci rovnou a přímočaře tak, jak jsou. Proto jsme vždy schopni velmi rychle najít řešení a nezdržovat se s věcmi, které řešení nemají. Díky ní a jejímu týmu mohu zdolávat severní pól, Grónsko anebo mořské hlubiny a nemusím bloudit v Babylonu médií... Míšo, díky!" zhodnotil Petr Horký.

Mašek advokáti
Mašek advokáti

Specialista na vymáhání pohledávek, obchodní a pracovní právo, www.masekadvokati.cz

Advokátní kancelář Mašek advokáti se od počátku existence na českém trhu věnuje obchodnímu právu, pracovnímu právu, autorskému právu a ochraně osobnosti, restitučním případům a v neposlední řadě vymáhání pohledávek. Zkušenosti z mezinárodního obchodu zúročují v obchodních případech, společenstevním právu a při vymáhání pohledávek z mezinárodního pojištění podnikatelských rizik.

„Spolupráce se společností N4C přinesla výrazné a nad očekávání vysoké posílení známosti značky i loga advokátní kanceláře. Ta si postupně buduje i tímto novým profilem jiné místo na trhu právních služeb. Doporučili nám správný způsob uvedení značky Mašek advokáti s.r.o. do medií, a začali ji intenzivně budovat. Celkově hodnotím spolupráci s N4C jako velmi pozitivní a přínosnou a hodlám ve spolupráci s touto společností pokračovat,“ zdůraznil Petr Mašek, advokát, společník a jednatel advokátní kanceláře Mašek advokáti.

Grubner Legal
Grubner Legal

Advokátní kancelář Grubner Legal, www.grubnerlegal.cz

Grubnerl Legal poskytuje komplexní právní služby ve všech oblastech jejich podnikání jak na území České republiky, tak i v zahraničí. Zejména se pak specializuje na poskytování služeb v oblasti práva obchodního, joint-ventures, fůzí a akvizicí, zakládání obchodních společností, přípravami developerských projektů, operace na kapitálovém trhu, právní analýzy, zastupování klientů při jednání před soudy a orgány státní správy a územní samosprávy a na poradenství ve věcech daňových a finančních. Ve spolupráci s předními exekutorskými kancelářemi zajišťuje vymáhání pohledávek pro klienty. Grubner Legal působí v České republice od roku 1994.

„Během spolupráce se společností NEED4CONNEXIONS jsem byl mile překvapen, že došlo k naplnění všech slibů, které jsme při uzavírání obchodu získali. Pro nás relevantní témata se objevila v médiích, která jsme pro prezentaci společnosti vybrali. Jsme s výsledky spokojeni,“ řekl Martin Grubner, advokát a majitel advokátní kanceláře Grubner Legal.

RedJOB
RedJOB

RedJOB je unikátní personální on-line řešení pro rychlou a přímou komunikaci mezi uchazeči a zaměstnavateli, www.redjob.cz

RedJOB International je poskytovatel revolučního on-line řešení pro zrychlený proces náboru uchazeče o zaměstnání prostřednictvím profesionálně sestaveného video životopisu uchazeče.

„U společnosti N4C nešlo o prázdná slova jak to v marketingu často bývá. Na čem jsme se dohodli, bylo do puntíku splněno a k tomu i pár věcí navíc. Spolupráce byla věcná a nekonfliktní – oceňuji profesionální přehled a odborné rady Michaely Rulíškové. Se spoluprací jsem naprosto spokojený,“ řekl David Kinter, majitel personální společnosti RedJOB.

Hotel Aplaus
Hotel Aplaus

Luxusní čtyřhvězdičkový designový hotel v Litomyšli, www.hotel-aplaus.cz

Hotel Aplaus vznikl v Litomyšli opravou, rekonstrukcí a dostavbou tří památkově chráněných domů. Právě propojení a dialog mezi bohatou historií a současností se stal mottem hotelu. Zatímco architektura připomíná pět set let dlouhou historii měšťanských domů, jedinečný a moderní design nabízí hostům nevšední zážitek, zároveň ale také pohodlí a kvalitu. Právě vybavení interiérů odráží zájem majitelů hotelu o současné umění a design.

„Spolupráce se společností N4C nám výrazně pomohla k uvedení hotelu Aplaus na trh. Informace o hotelu, jeho možnostech a neméně atraktivních nabídkách města Litomyšl se pravidelně objevují v českých médiích. Za to mnohokrát děkujeme týmu konzultantů ze společnosti N4C,“ řekla Markéta Prokešová, ředitelka hotelu Aplaus v Litomyšli.

Hotel Le Palais Prague
Hotel Le Palais Prague

Luxusní pětihvězdičkový butikový hotel Le Palais Prague, www.palaishotel.

Luxusní butikový hotel Le Palais Prague, postavený jako rezidenční palác v roce 1897, je jedním z nejkrásnějších příkladů Belle Époque architektury v Praze. Hotel se nachází v exkluzivní rezidenční čtvrti, na Vinohradech. Hotel Le Palais Prague, nositel prestižního ocenění The Leaders Club Gold Award 2005, Leaders Club Guest Recognition Award 2004 a Czech Republic's Leading Boutique Hotel 2008, je zárukou prvotřídní kvality hotelových služeb s důrazem na osobní přístup a péči o každého hosta.

Jsme rádi, že povědomí o hotelu Le Palais se výrazně zvyšuje nejen u hostů ze zahraničí, ale i mezi českou veřejností. Společnost N4C nám v tomto velmi pomáhá. Hotel, restaurant i unikátní kosmetika se pravidelně objevují v českých médiích a upozorňují na sebe svou kvalitou a výjimečností. Za to N4C mnohokrát děkujeme,“ zhodnotil Jiří Gajdošík, generální ředitel hotelu Le Palais Prague.

Human's Development
Human's Development

Vzdělávací a poradenská společnost, www.humans.cz

Společnost Human´S Development navazuje na dvanáctileté zkušenosti známé vzdělávací agentury Human´S. Za své hlavní poslání považuje být profesionálním partnerem majitelům, manažerům a všem ostatním zaměstnancům v oblasti jejich rozvoje a rozvoje jejich kompetencí. Společnost se primárně zaměřuje na vrcholový management a lidi bezprostředně ovlivňující řízení, chod a rozvoj firem tak, aby se pevně ukotvily jejich silné stránky a aby nalezli způsoby řízení spojené s jejich kompetencemi.

„Firma N4C mě prostřednictvím Michaely Rulíškové docela překvapila, nejen přístupem, ale také zajímavým poradenstvím, co je dobré, vhodné, segmentací na zákazníky i vlivem ročního období. Představa se pak zhmotnila do zajímavých článků. Jediné, co mě trošičku zarazilo, byla zapálenost pro věc paní Rulíškové, vlastně vás dokope k činům a vy musíte. Celkově hodnotím jako velmi přínosné a podnětné,“ řekl Petr Pavlík ze vzdělávací a poradenské společnosti Human´S Development.

Logos
Logos

Konzultační a technologická společnost specializující se na systémovou integraci, vývoj softwaru a mobilní aplikace, www.logos.cz

Logos je jedna z nejvýznamnějších českých konzultačních a technologických společností. Realizuje komplexní řešení hlavně v oblasti bankovnictví, telekomunikací, průmyslu a státní správy. V roce 2006 v řebříčku Fast50 obsadila šesté místo v rámci České republiky.

„Díky téměř pětileté spolupráci se konzultační a technologické společnosti Logos podařilo vybudovat pozitivní povědomí o firmě. Ačkoli se naše společnost profiluje v oblasti konzultací a informačních technologií, přesto jsme se opakovaně propracovali i na první stránky ekonomických deníků,“ popsal dlouholetou zkušenost Pavel Šťovíček, ředitel konzultační a technologické společnosti Logos.

 

Astratex
Astratex

Astratex.cz je e-shop specialozovaný na luxusní spodní prádlo a plavky, www.astratex.cz

Společnost Astratex s.r.o. je významným prodejcem spodního prádla, plavek a košilek na českém trhu s desetiletou tradicí. Ročně Astratex obslouží desítky tisíc zákazníků. Společnost působí v ČR, SR, Rumunsku a nově i na Ukrajině. O spokojenosti zákazníků vypovídá, že vysoké procento z nich svůj nákup v e-shopech Astratex opakuje. Vizí společnosti je vybudovat e-shop s nejširší možnou nabídkou prádla a poskytnout svým zákazníkům špičkové služby.

"Spolupráce s firmou N4C nás velmi příjemně překvapila. Své zkušenosti a znalosti z oboru kombinují velmi zajímavě s potřebami firmy a vznikají tak opravdu pěkné zprávy a články, které informují nejen o firmě ale i o produktech vůbec. Nenechají nic náhodě, co je potřeba udělat, musíme udělat, vše je naplánované a musí být tedy přesně plněno a zatím si také z firmy N4C pevně stojí. Někdy až nátlak ze strany N4C nás tak nutí dodávat požadované informace, ze kterých pak vznikají příjemné články, které zvyšují povědomí o společnosti a posilují její dobré jméno. Toho si moc vážíme a jsme za to N4C vděční," řekl Michal Hubka, marketingový analytik - specialista společnosti Astratex.

M&M Reality
M&M Reality

Realitní kancelář M&M Reality, www.mmreality.cz

Společnost M&M reality holding a.s. se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Díky silnému finančnímu zázemí, síti poboček po celé ČR a makléřům, vyškoleným odborným školícím programem, je schopna prodat nemovitosti v bezkonkurenčně rychlém čase.

„Spolupráce s firmou N4C je pro nás velkým přínosem. Dlouho jsme si tiskové oddělení řešili sami. Od zahájení spolupráce – září 2010 – vidíme diametrální rozdíl v prezentaci firmy v odborných článcích v novinách a na internetu. Tento nárůst přesáhl 400 procent oproti předchozímu období, kdy jsme s Michaelou Rulíškovou nespolupracovali,“ konstatoval Miroslav Jonáš, spolumajitel realitní kanceláře M&M Reality.

AAABYTY.CZ
AAABYTY.CZ

Největší tuzemská realitní kancelář, www.aaabyty.cz

Realitní kancelář AAABYTY.CZ je kapitálově nejsilnější realitní kancelář na trhu v České republice. Na konci roku 2006 disponovala nabídka kanceláře každý měsíc v průměru téměř 400 novými nemovitostmi. Objem prodaných nemovitostí překročil 1,25 miliardy korun.

Vzájemné spolupráce s Michaelou Rulíškovou si velice vážím. Jde o spolehlivého a flexibilního partnera v oblasti public relations. Na základě zkušeností realitní kanceláře AAABYTY.CZ poskytuje služby na nejvyšším stupni profesionality," uvedl Aleš Budín, generální ředitel realitní kanceláře AAABYTY.CZ.

AAAINDUSTRY.CZ
AAAINDUSTRY.CZ

Specialista na komerční nemovitosti, fúze a akvizice, www.aaaindustry.cz

Společnost AAAINDUSTRY.CZ je svým zaměřením v rámci České republiky výjimečným typem realitní kanceláře v České republice. Specializuje se na trh s nemovitostmi průmyslového, obchodního a administrativního charakteru.

Společnost AAAINDUSTRY.CZ pověřila Michaelu Rulíškovou zastupováním v oblasti Public Relations se zadáním zvýšit obecnou znalost značky u odborné veřejnosti. Od počátku spolupráce jsme oceňovali vysokou flexibilitu a invenci při řešení úkolů PR. Prvních měřitelných výsledků bylo dosaženo velice záhy. Celkově mohu konstatovat spokojenost jak s osobním přístupem, tak odbornou stránkou spolupráce,“ zhodnotil Přemysl Vávra, ředitel společnosti AAAINDUSTRY.CZ.

DŽOB, s.r.o.
DŽOB, s.r.o.

džob.cz je personální portál s důrazem na VideoVizitky, www.dzob.cz

Džob.cz je český personální portál se sídlem v Brně a pobočkou v Ostravě. V roce 2009 představil na českém trhu unikátní koncept VideoVizitek, který umožnil žadatelům o zaměstnání prezentovat se firmám vlastnoručně natočeným videem. V roce 2012 společnost získala dotaci z evropských fondů, která přispěla ke zkvalitnění stávajících služeb a rozvoji nových projektů.

„Nějakou dobu jsme ve společnosti džob, s.r.o. debatovali o možnostech spolupráce s PR agenturou, ale vždy jsme narazili na postupy či požadavky agentur, které pro nás byly neuchopitelné. Na schůzce s N4C jsme zjistili, že před sebou máme agenturu, kterou určitě chceme vyzkoušet. Dnes víme, že tato volba byla tou nejlepší, kterou jsme ve věci PR učinili. Děkuji tímto Elišce Crkovské, Michaele Rulíškové a Lídě Krocové za celou akční a profesionální spolupráci a osobní přístup. Dámy, klobouček,“ uvedla Weronika Kondziolková, manažerka obchodu džob.cz.

 

BEZ BANKY, s.r.o.
BEZ BANKY, s.r.o.

Specialista na krátkodobé půjčky při ručení automobilem a nemovitostíwww.bezbanky.cz

Společnost BEZ BANKY, s.r.o. poskytuje svým klientům kvalitní servis v oblasti krátkodobých půjček od roku 1992 prostřednictvím poboček v Brně, Praze a Ostravě. Firma se specializuje na krátkodobé finanční půjčky oproti zástavě. Na rozdíl od konkurenčních společností umožňuje BEZ BANKY dlužníkovi po celou dobu půjčky využívat svůj zastavený automobil, pokud je jeho okamžitá prodejní hodnota vyšší než sto tisíc korun. Převážnou část klientely tvoří podnikatelé.

„Spolupráce se společností N4C byla pro společnost BEZ BANKY obrovským přínosem, a to díky tomu, že v PR článcích máme konečně možnost přesně prezentovat a vysvětlovat naše služby zákazníkům. Žádná, byť sebelepší reklama nám tento efekt neumožnila. Nutno také říct, že jsme již spolupracovali v minulosti s jinou PR agenturou, ale osobní přístup lidí z N4C a jimi citlivě zvolená témata nám pomohly zvýšit důvěru zákazníků pohybujících se v džungli různých i hrůzných společností poskytujících půjčky. Všechna tato pozitiva se skokově projevila i na výsledcích firmy. Samozřejmě kladně,“ uvedl provozovatel BEZ BANKY, s.r.o. Petr Vencálek.

Oxalis
Oxalis

OXALIS, spol. s r.o. je  přední český výrobce a distributor čaje a kávy, www.oxalis.cz

 

OXALIS je mladá, pružně se rozvíjející česká společnost s moderním přístupem k zdravému životnímu stylu. Byla založena v roce 1993 a řadí se mezi přední evropské výrobce a distributory sypaného čaje a plantážní kávy. Hlavním posláním společnosti je nabídnout jedinečnou kvalitu, chuť, požitek a relaxaci u šálku čaje a kávy. Značka OXALIS v posledních letech úspěšně proniká do Portugalska, Nizozemska i zemí vzdálenějších, jako je Singapur, Spojené arabské emiráty a další.

 

„Spolupráce s NEED4CONNEXIONS byla pro nás velkým přínosem. Od počátku byl znatelný pokrok v prezentaci společnosti na veřejnosti. Bylo o nás více slyšet, bylo nás více vidět. Agentura N4C nám pomohla rozhýbat povědomí o naší společnosti správným směrem. Za uplynulou spolupráci jsme vděční,“ uvedl  Petr Zelík, zakladatel a vlastník společnosti OXALIS.

La Veranda, Restaurant & Bar
La Veranda, Restaurant & Bar

Dobrá restaurace není jen ta, ve které se dobře vaří. Když jste s námi, cítíte se jako doma, www.laveranda.cz, www.babiccinazahrada.cz

Pražská La Veranda, otevřená v roce 2002, patří mezi podniky, které připravují francouzsko-italskou kuchyni. Kuchaři vaří z čerstvých produktů, které osobně vybírají od českých farmářů z Šumavy, Krkonoš a Vysočiny. Mořské plody pro restauraci dováží Ital Enio z rybího trhu v Benátkách. Restaurace La Veranda je držitelem prestižních 16 bodů z 20 světového hodnocení restaurací Gault Millau. Restaurace Babiččina zahrada je zaměřena na prvorepublikovou gastronomii. Nekuřácká restaurace je v provozu denně od 10 do 23 hodin. Součástí objektu je rozsáhlá zahrada s několika altány a bylinkovou zahradou. V prvním patře budovy je sedm hotelových pokojů a místo pro terapie a masáže.

„Restauraci provozuji v České republice již deset let. Během této doby jsem se samozřejmě obrátil na několik PR agentur. Ale až s agenturou N4C se nám společně podařilo ještě více rozšířit povědomí o restauraci La Veranda, o myšlenkách projektu, o profesionálech, kteří se na konceptu podílejí. Zároveň se nám podařilo veřejnosti představit zcela novou restauraci Babiččina zahrada v Průhonicích. Na přístupu N4C se mi líbí, že pečlivě vybírají, jak a komu informace předat, diskutují s námi o nápadech a jsou ochotni realizovat naše ideje i jinými než standardními modely práce,“ řekl Yurij Kolesnik, majitel sítě restaurací La Veranda.

BABIČČINA ZAHRADA
BABIČČINA ZAHRADA

Dobrá restaurace není jen ta, ve které se dobře vaří. Když jste s námi, cítíte se jako doma,

www.babiccinazahrada.cz

 

Restaurace Babiččina zahrada je zaměřena na prvorepublikovou gastronomii. Nekuřácká restaurace je v provozu denně od 10 do 23 hodin. Součástí objektu je rozsáhlá zahrada s několika altány a bylinkovou zahradou. V prvním patře budovy je sedm hotelových pokojů a místo pro terapie a masáže. Šéfkuchařem restaurace je Radek David, který je držitelem několika významných kuchařských ocenění. Mimo jiné se stal kuchařem období 2001/2002. V letošním roce se v soutěži profesionálních kuchařů European Catering Cup umístil na čtvrtém místě.

„Restauraci provozuji v České republice již deset let. Během této doby jsem se samozřejmě obrátil na několik PR agentur. Ale až s agenturou N4C se nám společně podařilo ještě více rozšířit povědomí o restauraci La Veranda, o myšlenkách projektu, o profesionálech, kteří se na konceptu podílejí. Zároveň se nám podařilo veřejnosti představit zcela novou restauraci Babiččina zahrada v Průhonicích. Na přístupu N4C se mi líbí, že pečlivě vybírají, jak a komu informace předat, diskutují s námi o nápadech a jsou ochotni realizovat naše ideje i jinými než standardními modely práce,“ řekl Yurij Kolesnik, majitel sítě restaurací La Veranda.

 

<< zpět nahoru


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: ruliskova@n4c.cz


beee