česky - english

my - tým konzultantů

Michaela Rulíšková

pracovala více než pět let v předních českých mainstreamových denících – naposledy v Lidových novinách, předtím pak v Hospodářských novinách, Mladé frontě DNES, Denících Bohemia – a internetových portálech. Specializovala se na problematiku bydlení, realitní trh, makroekonomii, daně a servisní témata. Absolvovala Vysokou školu ekonomickou v Praze se specializací na hospodářskou politiku a ekonomickou žurnalistiku. Profesně se v oblasti PR zaměřuje na mediální trénink, dále pak na mediální konzultace právě v oblastech bydlení, daní a podnikové ekonomie.

Kontakt: ruliskova@n4c.cz

 

Vratislav Kopačka

Kariéru ve světě médií zahájil v roce 1998 čtyřletým působením ve vydavatelství Bertelsmann. Poté pracoval v několika komunikačních agenturách na pozici Account managera. A následně poskytoval poradenství několika významným klientům, pro které zajišťoval komunikaci značek od strategického plánování cílů, až po realizaci jednotlivých taktických kroků. Pracoval pro významné technologické značky, jakými jsou Autodesk, Olympus, Epson či S602. Z oboru stavebnictví Lasselsberger a finančnictví M.B.A. Finance. Podílel se na řadě dalších projektů - komunikoval výsledky české vědy v ocenění Česká hlava, podporoval neziskovou organizaci Post Bellum, Palác Lucerna nebo Českou zdravotní. Absolvoval katedru Sociální a masové komunikace na Universitě Jana Amose Komenského.

kontakt: kopacka@n4c.cz

 

Veronika Ondřichová

 

Studovala na České zemědělské univerzitě v Praze obor podnikání a administrativa. Během studií získávala zkušenosti v mezinárodních společnostech, například Omega Optix a Continental. Pracovala na pozicích zaměřených na personalistiku a administrativní činnost, na kterou se orientuje i ve společnosti NEED4CONNEXIONS. Zde se zaměřuje především na media research, modernizaci databází a průzkum trhu.

kontakt: ondrichova@n4c.cz

 

Pavlína Procházková

Pavlína Procházková se v PR specializuje na klientelu z oblasti kosmetiky, zdravého životního stylu, bio, sportovního a cestovního průmyslu, ale i z oblasti vzdělávání a gastronomie. Má několikaleté zkušenosti z produkčních agentur, zajišťuje pro klienty kompletní produkční aktivity - press tipy, tiskové konference, školení, zaměstnanecké party teambuildingy i sportovní a společenské akce. Tak vzniká ideální spojení event marketingu a public relations. Je absolventkou marketingových komunikací na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

kontakt: prochazkova@n4c.cz

Lucie Korbeliusová

Během studií na Filozofické fakultě a Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy pracovala v několika pražských divadlech a galeriích - Švandovo divadlo, Studio Hrdinů, Galerie U Červeného beránka, tři roky pak ve společnosti vydávající odborný časopis DSM a soustřeďující se na vzdělávání dospělých.  V oblasti PR se zaměřuje na kulturu, vzdělávání a na nakladatelskou a vydavatelskou činnost.

kontakt: korbeliusova@n4c.cz

<< zpět nahoru


NEED4CONNEXIONS, s.r.o. - Žerotínova 1132/32, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 602 623 030, E-mail: n4c@n4c.cz


beee